Fiber Optik Altyapı

Modern dünyanın vazgeçilmezi olan fiber alt yapı ülkemizde de giderek yaygınlaşmaktadır. Son derece stabil ve kullanımı açısından diğer sistemlere göre daha efektif olan fiber optik altyapı kurulumu Maya Proje tarafından gerçekleştirilmektedir. Oldukça uzun zamandır fiber altyapı hizmeti vermekte olan firmamız özellikle fabrikalar, sanayi tesisleri ve üretim firmaları için gerekli olan bütün altyapı sistemlerini sıfır hata payıyla kurabilmektedir.

Firmalar ve işletmeler bizimle iletişime geçtiğinde öncelikli olarak teknik kadromuz tarafından fizibilite çalışması yapılmaktadır. Kurumun ve endüstriyel tesisin ihtiyaç duyacak olduğu fiber altyapı kapsamı belirlenmekte, bilgisayarlı sistemlerle üç boyutlu grafikler eşliğinde projelendirme aşamasına geçilmektedir. Bu yönüyle ortaya konulmakta olan fiber optik altyapı zayıflamanın çok az, bant genişliğinin de büyük olduğu bir sistemi bünyesinde barındırdığı için firmalar adına çok daha ekonomik ancak oldukça kaliteli uygulamalara imkân tanımaktadır. Bununla beraber geniş bantlı servis olanağı taşımakta olan fiber altyapılarda daha düşük kayıp ve yüksek hız ortaya çıkarak istenen kalitede hizmet sunulabilmektedir.

Fiber optik altyapı ve network kurulumu her türlü işletme, kurum, üretim tesisi ve fabrika için özel olarak hazırlanmakta böylece entegrasyonda herhangi bir problem ortaya çıkmamaktadır. Son derece başarılı ve sorunsuz olarak yaptığımız fiber optik sonlandırmanın ardından firma olarak tekrar kontrol çalışmaları da gerçekleştirmekteyiz.