Benzin İstasyonu Yapımı

Maya Proje olarak, tüm akaryakıt dağıtım firmalarının isteklerini karşılayan yüksek standartlarda altyapı ve inşaat güvenlik pasaportlarının tümüne sahip deneyimli personelimiz tarafından kaliteli ve kusursuz bir şekilde anahtar teslim akaryakıt istasyonu yapımı hizmetini vermekteyiz. Benzin istasyonu yapımı, benzin istasyonu altyapı tesisat, saha betonu yapımı, benzin istasyonu market ve idari bina yapımı, skid system, benzin istasyonu otomasyon sistemleri yapımının yanı sıra; elektrik panosu, akaryakıt pompası, kanopi, çelik konstrüksiyon ve tonoz montajı da gerçekleştirmekteyiz. Kısacası benzin istasyonu ya da akaryakıt istasyonu için gerekli olan tüm komponentleri uygulamaktayız. Proje ile ilgili danışmanlık hizmeti de sağlamaktayız.

Benzin İstasyonu Altyapı Tesisat

Akaryakıt istasyonu altyapısında bulunan pompaların, tankların, dalgıç pompaların, güvenlik ekipmanlarının, kaçak algılama sistemlerinin ve bunun gibi kusursuz işçilik gerektiren konuların yüksek standartlarda yapımı

Saha betonu yapımı

Deneyimli personelimiz tarafından yüksek standartlarda çatlaklara yer verilmeden en uygun şekilde saha betonu yapımı firmamızca kusursuz olarak gerçekleştirilmektedir.

Benzin İstasyonu Market ve idari bina yapımı

Akaryakıt istasyonu için market ve idari bina yapımı; dış cephe kaplamadan lavaboya, market rafından kasaya kadar tümüyle eksiksiz olarak firmamızca gerçekleştirilmektedir.

Skid System

Skid Sistem (Akaryakıt Dolum İstasyonu), araba veya akaryakıt tüplerini doldurmak için kullanılan mobil istasyondur. Dağıtıcı tek veya çift nozul, araba veya akaryakıt tüpünü doldurmak için kullanılabilir; dağıtıcı (LT) veya (kg – kütle akış ölçer) ile ölçebilir. Akaryakıt tüpünü doldurmak için kullanılan teraziler, mekanik veya elektronik (dijital) olabilir.

Ölçüm kızağı (metering Skid) modüler parçaların birleştirilip tek bir ünite haline getirilmesi yoluyla, müşteriye zaman ve maliyet açısından kayda değer tasarruf sunan bir operasyonel süreç uygulamasıdır. Bu uygulama borular, vanalar, pompalar, debimetreler, sayaçlar, ölçüm enstrümanları, PLC ve akış bilgisayarlarından oluşmaktadır. Ölçüm yapılırken uyulması gereken birtakım standartlar mevcuttur. Söz konusu standartlar genel olarak ölçüm kalitesi, ölçüm düzeneğinin patlama, sızdırma gibi durumlara karşı güvenlik seviyesi, ölçümün hata payı gibi konulara ilişkindir.

Benzin istasyonu otomasyon sistemleri

Tüm marka tank otomasyonu, pompa otomasyonu, tanker otomasyonu, yazar kasa, taşıt tanıma sistemleri için otomasyon temini, montajı ve kurulumu firmamızca yapılmaktadır.